11. 5. 2014 TJ Sokol Tasovice - Sk Huhtamaki Okříšky

publikováno 12.05.2014 (aktualizováno 08.07.2014)

3:0 (1:0)

Sestava: Křivánková - Věžníková, Krejčová, Matyášová - Holešinská, Večeřová (45. Kučerová) - Nahodilová, Hnízdilová, Vybíralová (74. Fialová) - Valentová, Bendová

Utkání dvou posledních týmů divizní tabulky se odehrálo za stálého deště na těžkém terénu. Od začátku zápasu diktovaly tempo hry hostující hráčky, ale všechny jejich akce končily před domácí šestnáctkou, protože se neodhodlaly vystřelit. Zato domácí hráčky z ojedinělého brejku v první půli trestaly a vyhrály první poločas 1:0.

Ve druhé půli přestalo pršet. Hosté předváděli dál svůj stereotipní fotbal a ani větší držení balonu jim nepomohlo dostat se k většímu ohrožení domácí branky. Domácí tým, který se po celý zápas bránil, využil všech svých příležitostí na útočné polovině a do konce utkání ještě přidal 2 branky a rozhodl o své výhře. Tasovice odsunuly Okříšky opět na poslední místo.