18. 5. 2014 SK Huhtamaki Okříšky - SFK Vrchovina

publikováno 21.05.2014 (aktualizováno 08.07.2014)

0:4 (0:4)

Sestava: Křivánková - Nahodilová, Valentová (77. Nováková), Holešinská, Večeřová - Bendová, Matyášová, Hnízdilová, Vybíralová (68. Fialová) - Kučerová (57. Korešová), Krejčová

Již od začátku zápasu dokazovala hostující děvčata, proč jsou v popředí tabulky. Domácí tým vydržel jejich nápor jen do 23. minuty, kdy poprvé inkasoval. Do konce poločasu se hostující tým trefil ještě třikrát a tím prakticky rozhodl o své výhře již v prvním poločase.

Druhá půle se již domácím hráčkám dařila lépe. Všechny šance hostujícím dokázala domácí děvčata zlikvidovat a tlačila se i do útoku, kde ovšem dobře bránila Vrchovina. Do konce zápasu už gól nepadl, a tak platil poločasový výsledek 4:0 pro Vrchovinu.