publikováno 05.06.2014 (aktualizováno 08.07.2014)

2:1 (3:1)

Sestava: Křivánková - Nahodilová, Krejčová, Večeřová - Bendová, Holešinská, Valentová, Matyášová, Vybíralová - Hnízdilová, Sedláková (62. Kučerová)

Gól: Bendová

Do zápasu vstoupily hračky Okříšek lépe, protože už v 5. minutě kopaly po faulu na Sedlákovou penaltu, se kterou si poradila Bendová. Hostě se ovšem neradovali dlouho, protože v 10. minutě Kunštát srovnal na 1:1, když Křivánková neudržela balón po střele z 20 metrů. Celý poločas se hrál vyrovnaný fotbal. Šťastnější do kabin odcházeli domácí, protože 4 minuty před koncem poločasu vstřelili gól z rohového kopu.

Ve druhé půli od začátku dominoval Kunštát. Naděje na bodový zisk držela brankařka Okříšek Křivánková, která zlikvidovala hned několik tutových příležitostí domácích. Okříšky v posledních 15 minutách přidaly, ale gól už nevstřelily. V poslední minutě přidaly děvčata s Kunštátu další branku a do táhly remízový zápas k vítězství.