13. 9. 2014 SK Huhtamaki Okříšky - Sokol Studenec

publikováno 13.09.2014 (aktualizováno 28.06.2015)

0:0

Sestava: Věžníková - Večeřová, Hnízdilová, Krejčová, Matyášová - Nahodilová (75. Kučerová), Valentová, Křivánková, Bendová - Korešová (65. Vybíralová), Nováková

V dalším mistrovském utkání jsme nastoupily doma proti týmu ze Studence. Z minulé sezóny s ním máme dvě prohry (1:3 a 0:2), ale vždycky jsme mu dokázaly zápas znepříjemnit. Tento zápas byl velice náročný už z toho důvodu, že 2 dny vkuse pršelo a nebylo jisté, jestli se zápas bude vůbec hrát v termínu. Nakonec přestalo pršet a zápas se mohl odehrát, i když terén nebyl jednoduchý kvůli podmáčenému trávníku. Utkání začalo velice vyrovnaně. Každý tým si vytvořil nějakou šanci, ale vždy byla pozorná obrana nebo brankařky. V prvním poločase měly ovšem navrch domácí. Své šance zahodila Nováková i Valentová.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté. Byli více nebezpečnější a vytvřáželi si více šancí. My jsme se k ničemu moc neměli a jen jsme pozorně bránili. Když ani ve druhém poločase žádný z týmů nevstřelil branku, tak zápas skončil zaslouženě dělbou bodů. Okříšky získaly první bod v letošní sezóně.