21. 9. 2014 LOKOMOTIVA Brno-Horní Heršpice B - SK Huhtamaki Okříšky

publikováno 27.09.2014 (aktualizováno 28.06.2015)

6:0 (0:0)

Sestava: Křivánková - Nahodilová (68. Nejedlá), Sedláková, Valentová, Matyášová - Korešová, Bendová, Hnízdilová, Vybíralová (45. Večeřová) - Nováková

Do utkání se nevstupovalo Okříškám lehce, protože těsně před utkáním onemocněla brankařka Věžníková. Ovšem Křivánková ji dobře zastoupila. V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie. Domácí tým sice vedl ve statistice držení balónu a měl i více šancí, ale žádnou neproměnil. Vždy ztroskotal na dobré obraně Okříšek. Hostující tým hrozil vždy z brejků, ale domácí stoperka stihla vždy všechny šance uhasit. V prvním poločase gól nepadl, takže se šlo do kabin za stavu 0:0.

Heršpice vlítly do druhého poločasu jako vyměněné a po 10 minutách se jim povedlo vstřelit branku po chybách Okříšek ve středu hřiště. Okříšky se nezalekly a snažily se také více útočit, ale bylo to marné. V 67. minutě po brejku opět inkasovaly a už to šlo
s nimi z kopce. Na hřišti už dominovalo jen jedno mužstvo a to domácí. Do konce zápasu stihly Heršpice přidat ještě 4 góly (dokonce i jejich brankařka se trefila hlavou z rohu), a tak odjely Okříšky s debaklem 6:0 po slibném prvním poločase.