12. 4. 2015 SK Huhtamaki Okříšky - FK Kunštát

publikováno 12.04.2015 (aktualizováno 28.06.2015)

0:5 (0:3)

Sestava: Křivánková - Večeřová (70. Fialová), Sedláková, Matyášová - Bendová, Hnízdilová - Nahodilová, Valentová, Korešová (75. Vybíralová) - Kučerová (45. Bastlová), Krejčová

Od začátku zápasu jsme se bránili a na soupeřovu polovinu jsme se dostávali jen ojediněle. U hráček jsme byli pozdě a dopředu jsme nic kloudného nevymysleli. Kunštát stále obléhal naši polovinu a byl jen zázrak, že trefil branku až ve 32. minutě. Do poločasu přidal další 2 branky, i když na konci 1. poločasu mohla za Okříšky po rohovém kopu vstřelit hlavou gól Valentová, ale nestalo se tak. Poločas skončil vítězstvím Kunštátu 3:0.

Do druhé poločasu jsme vstoupili aktivněji, ale stále to na soupeře nestačilo. Už jsme se více dostávali na jeho polovinu, ale žádná akce gólem neskočila. Naopak soupeř přidal další branku, a to nás ještě více položilo. Snažili jsme se vstřelit čestný gól, ale nepodařilo se nám to. V 89. minutě po zmatkách ve vápně vstřelil Kunštát další gól a tím upravil skóre na 5:0 ve svůj prospěch.