19. 4. 2015 DFC Rena Ivančice - SK Huhtamaki Okříšky

publikováno 20.04.2015 (aktualizováno 28.06.2015)

0:0

Sestava: Křivánková - Večeřová, Sedláková, Krejčová, Matyášová - Nahodilová, Valentová, Hnízdilová, Jahodová - Bendová, Kučerová

Do Oslavan jsme odjeli s bojovnou náladou, protože na podzim skončil zápas vítězstvím Ivančic 2:1. Věděli jsme, že jsou hratelní a nechtěli jsme jim dát nic zadarmo. Soupeř nastoupil pouze v 10 hráčkách, ale přesto nám dělal po celý zápas problémy. My jsme vstoupili do zápasu aktivně a hned v 5. minutě mohla dát branku Nahodilová, ale nestalo se tak. I soupeř si vytvářel šance. Ve 20. minutě i domácí mohli vstřelit branku, ale na poslední chvíli střelu zblokovala Krejčová. Dále jsme se tlačili dopředu, ale branka v prvním poločase nepadla.

V druhém poločase už nám docházeli síly a soupeř měl více šancí, protože byla na něm vidět zkušenost s divizí. Nikomu se do konce zápase branka nepodařila vstřelit, a tak každý tým bere po zásluze jeden bod.