publikováno 26.04.2015 (aktualizováno 28.06.2015)

0:3 (0:1)

Sestava: Křivánková - Nahodilová, Sedláková, Krejčová (75. Holešinská), Matyášová - Večeřová - Bendová (82. Vybíralová), Hnízdilová, Valentová, Korešová - Bastlová (60. Kučerová)

ŽK: Matyášová

Derby prvního mužstva s posledním začaly lépe hostující hráčky a po chybě domácí Matyášové šly již v 9. minutě do vedení, když se pěkně trefila Mrňová. Ocmanice měli celý první poločas územní převahu, ale domácí pozorně bránili, a když se už dostal balon za obranu nebo hosté vystřelili byla vždy připravena Křivánková. Okříšská děvčata toho dopředu moc nepředvedla, a tak skončil poločas 1:0.

Ve druhé půli domácí vylezli z obranné ulity a 25 minut se hrál vyrovnaný fotbal. Ani jedno mužstvo si však nevypracovalo žádnou šanci, která by měla nálepku gólová. Vše rozhodla 75. minuta, kdy jinak výborná Křivánková zaspala a po následném centru a odrazu balonu nádhernou střelou z poza šestnáctky dala Ocmanicím klid Urbanová. Od této chvíle se Okříšky sesypaly a výsledkem byla branka Hrabaňové v poslední minutě, která znamenala konečnou výsledkovou podobu.