10. 5. SK Huhtamaki Okříšky - LOKOMOTIVA Brno-H. Heršpice B

publikováno 13.05.2015 (aktualizováno 28.06.2015)

0:2 (0:0)

Sestava: Křivánková - Nahodilová, Sedláková, Krejčová, Večeřová - Fialová, Valentová, Hnízdilová, Korešová - Bendová, Kučerová (78. Holešinská)

Do zápasu s Heršpicemi nastoupily domácí holky s úkolem co nejdéle vydržet neinkasovat. Hostující hráčky již od úvodu ukazovaly svoje kvality a pěknou kombinační hrou dokázaly Okříšky přehrávat. Domácí tým však hrál pozorně do obrany a tak kromě rohů, které si okříšská děvčata pohlídala, se brňanky do větší šance nedostaly. Hostitelky hrozily pouze z brejků. Hostující brankářku dokázala potrápit však jen Valentová z přímého kopu, a tak poločas skončil bez branek.

O osudu celého utkání rozhodla první pětiminutovka druhé půle, kdy domácí Valentová špatně vyřešila situaci před vápnem a svou nahrávkou vybídla hosty skórovat poprvé. Za minutu už to bylo o dvě branky. To nedokázala dezorientovaná obrana pohlídat Konečnou. Zbytek zápasu se hrál v režii brněnských hráček. Domácí se dostali pouze do jediné šance, avšak střela Bendové se mezi tyče nevešla. Hostující hráčky při všech svých šancích narazily na opět dobře chytající Křivánkovou a tak si hostující hráčky odvezly výhru 2:0.