publikováno 21.05.2015 (aktualizováno 28.06.2015)

2:0 (1:0)

Sestava: Křivánková - Nahodilová, Valentová, Sedláková, Večeřová - Bendová, Korešová, Hnízdilová, Fialová (87. Vybíralová) - Bastlová, Kučerová (64. Matyášová)

Góly: Bendová 2x

Do zápasu dvou posledních mužstev soutěže vstoupily lépe domácí hráčky. Již od první minuty měly balon častěji pod kontrolou, a když se ve 12. minutě po centrovaném balonu Valentové z přímého kopu krásně trefila Bendová vedly Okříšky 1:0. Do 25. minuty měli domácí ještě dvě výborné příležitosti, ale ty gólem neskončily. Poté se hra vyrovnala a byly to Tasovice, které byly lepším týmem. Jejich snaha byla jen před vápno, kde byla pozorná okříšská obrana, a tak jedinou hrozbou byl přímý kop z hranice vápna, který se mezi tyče nevešel.
V druhé půlce se hrál vyrovnaný fotbal mezi vápny, kdy se žádný ze soupeřů k šanci nedostal. Vše rozsekla 71. minuta, kdy se opakovala branková situace z první půlky. Valentová rozehrává přímý kop a balón propadl na zadní tyč, kde pohodlně skóruje Bendová a Okříšky vedou o dvě branky. Tasovice byly po zbytek zápasu aktivnější, ale kromě dvou střel Burdelové, se kterými si poradila Křivánková, je domácí obrana k ničemu nepustila. Okříšky už bezpečně hlídaly svůj dvoubrankový náskok a po závěrečném hvizdu se mohly radovat z prvního letošního vítězství.