23. 5. 2015 SFK Vrchovina - SK Huhtamaki Okříšky

publikováno 19.06.2015 (aktualizováno 28.06.2015)

2:0 (2:0)

Sestava: Křivánková - Nahodilová, Sedláková, Krejčová, Večeřová - Fialová (70. Kučerová), Valentová, Hnízdilová, Korešová (75. Vybíralová) - Bastlová, Bendová

Poslední soutěžní utkání se holkám z Okříšek moc nepovedlo. Domácí tým byl od první minuty lepší a vytvářel si spoustu šancí. Poločasový výsledek 2:0 určitě neodpovídal dění na hřišti. Vrchovinu trápila koncovka, a když už trefila branku, byla připravená výborně chytající Křivánková.

Druhá půlka byla ze strany hostujících holek úplně o něčem jiném a začaly být domácím vyrovnaným soupeřem. Dlouho se hrálo mezi vápny a nikdo ze soupeřů se do pořádné šance nedostal. Vzrušení přinesla až poslední desetiminutovka, kdy se domácí tlačili před branku, ale jejich pokusy s přehledem jistila výborná hostující golmanka. V poslední minutě mohla korigovat Krejčová, ale když svoje sólo neproměnila, zůstal na ukazateli skóre stejný výsledek jako o poločase.