publikováno 19.06.2015 (aktualizováno 28.06.2015)

5:2 (4:1)

Sestava: Křivánková - Fialová, Sedláková, Krejčová, Večeřová - Nahodilová (45. Hnízdilová), Jahodová, Valentová, Korešová (74. Kučerová) - Bastlová, Bendová

Góly: Jahodová, Krejčová

V prvním zápase nadstavby v Uherském Brodě nezvládly okříšské holky vstup do zápasu a následně celý první poločas. Již v 6. minutě zaspaly hostující stoperky a nejlepší hráčka utkání Psotková měla snadnou práci. Okříškám se sice podařilo po deseti minutách srovnat krásnou střelou Jahodové, ale poté začaly kupit chyby v obranné fázi a domácí Psotková toho dokázala využít, když do půlky ještě jednu branku vstřelila a další dvě připravila.

Po bouřce v kabině se Okříšky probudily a ve druhém poločase měly herně navrch. Šance ovšem nepřicházely, a tak to byli domácí kteří v 76. minutě navýšili na 5:1. Hosté se už jen dočkali snížení po dorážce Krejčové, i když v poslední desetiminutovce měli ještě tři dobré šance na lepší výsledek do odvety.