publikováno 15.09.2015 (aktualizováno 16.08.2016)

branky: Bastlová Lucie, Blažková Zuzana, Krejčová Lucie

rozhodčí: HOLEŠOVSKÝ Jakub - HRDÝ Martin, ŠLACHTOVÁ Martina

sestava: Suchánková - Nahodilová, Valentová, Sedláková, Večeřová - Bendová (68. Křivánková), Dohnalová, Blažková, Dočekalová (62. Neumanová) - Bastlová, Krejčová

Za velmi větrného počasí začala obě mužstva opatrně. Vzájemné desetiminutové oťukávání rozsekla obrovskou šancí v 15. minutě hostující Krejčová, ale odkrytou bránu jen přestřelila. Od té doby byla Okříšská děvčata lepší a vše vyvrcholilo vedoucím gólem Krejčové ve 20. minutě. Hostující tým hrající po větru si vytvářel i další dobré příležitosti a ve 37. minutě po průniku s chutí hrající Krejčové a následném centru se ve skrumáži nejlépe zorientovala Blažková a bylo to 2:0. Okříšky do poločasu přidaly ještě jednu branku, když se po souhře útočného dua trefila Bastlová.
Druhá půle začala vyrovnaně a dlouho se hrálo pouze mezi vápny. Domácí tým s podporou větru však začínal získávat více ze hry a začal ohrožovat hostující branku. Jejich střely byly nepřesné, nebo si s nimi dokázala poradit Suchánková. Ivančice se dočkaly snížení po brance Jakubů v 72. minutě. Poté přitlačily hostující tým před vlastní šestnáctku a usilovaly o vyrovnání, ale tři dobré příležitosti nedokázaly brankově zúročit. Závěrečnou pětiminutovku si už Okříšky pohlídaly a odváží si velice cenné tři body a po dvou kolech jsou lídrem tabulky.