publikováno 26.09.2015 (aktualizováno 16.08.2016)

branky: Dohnalová Michaela, Křivánková Zuzana

rozhodčí: PFEIFER Michal - PINTÉR Štefan, OŠMERA František

sestava: Suchánková - Nahodilová, Večeřová (57. Hnízdilová), Valentová, Sedláková - Blažková, Dočekalová, Bendová, Dohnalová - Krejčová, Křivánková

Do utkání hraného na hřišti v Čechtíně vstoupila domácí děvčata výborně a v 15. minutě po brankách Dohnalové a Křivánkové vedla 2:0. Celý první poločas byl v režii Okříšek, které měly ještě několik dobrých šancí. Tyto šance však zůstaly nevyužity, a tak šlo do kabin domácí mužstvo s dvoubrankovým náskokem.
O osudu utkání rozhodla první pětiminutovka ve druhé půli. To se týmu z Nového Města podařilo vyrovnat skóre utkání. Opařený domácí tým na deset minut úplně vypadl ze hry, ovšem hosté to ještě potrestat nedokázali. Rozhodující branka přišla v době, kdy se Okříšky dostávaly zpět. Hostující Janíčková využila rychlý brejk a dokonala tak obrat v utkání. Domácí otevřeli hru a hnali se alespoň za vyrovnáním. Toho Vrchovina využila ještě jednou a Cacková jim zajistila výhru.