publikováno 19.10.2015 (aktualizováno 16.08.2016)

branky: Bastlová Lucie, Krejčová Lucie

rozhodčí: POJEZNÝ Jan - DOKULIL Jan

sestava: Křivánková - Krejčová, Nahodilová, Večeřová, Blažková - Dočekalová, Bendová, Dohnalová, Valentová - Bastlová, Hnízdilová (64. Sedláková)

Utkání na podmáčeném terénu začaly lépe hráčky z Brna. Již ve 3. minutě je poslala do vedení posila z A-týmu Velebová. V 7. minutě to bylo již 2:0, když Krejčová nestačila vykopnout míč z prázdné branky a dala si vlastence. Postupem první půle se domácí začali osmělovat a být lepším týmem. Po brejku Bastlové se Okříškám podařilo do poločasu snížit, a když se neujala pěkná střela Dohnalové a v šanci se neprosadila Bendová šli do kabin šťastnější hosté.
Druhá půlka začala úplně stejně jako ta první a ve 49. minutě vrátila dvoubrankové vedení brňankám opět Velebová. Obě mužstva nabízela celý druhý poločas slušné návštěvě pěknou podívanou, kdy se střídaly šance na obou stranách. Nutno pochválit obě brankařky, domácí Křivánkovou a i hostující Fajmonovou, které svými parádními zákroky držely střelkyně v šachu. Okříškám se podařilo snížit v 67. minutě, kdy se parádně trefila Krejčová. Do konce utkání, i přes svoji převahu a tři velice dobré šance, se domácím už branku vstřelit nepodařilo, a tak si hosté z Brna odváží tři body.