publikováno 04.04.2016 (aktualizováno 16.08.2016)

2:0 (2:0)

Góly: 28. Blažková a 34. Bendová

Sestava: Křivánková - Nahodilová (13. Suchánková), Valentová, Matyášová, Večeřová - Bendová, Blažková (79. Papírníková), Hnízdilová, Dočekalová - Krejčová, Neumanová

K prvnímu mistrovskému utkání jsme nastoupili v Čechtíně. Přece jen jsme byli v roli favorita, protože Kohoutovice stále čekají na první výhru v divizi. Počátek zápasu byl velmi opatrný z obou stran - hrála se vyrovnaná partie. Kvůli nateženému svalu musela střídat Nahodilová ve 13. minutě. Žádnou velkou šanci si však žádný tým nevytvořil. Až ve 28. minutě dostala míč před vápnem Blažková a nekompromisně zakončila. Měli jsme převahu a soupeře jsme k ničemu moc nepustili. Obrana vše pohlídala. Ve 34. minutě přidala další branku Bendová, která po centru celým svým tělem dopravila míč do sítě. Další branku mohla přidat opět Blažková, která nedosáhla na centr Valentové. Do kabin jsme šli s vedením 2:0.

Ve druhém poločasu byly aktivnější Kohoutovice. Postupně nám docházely síly, a tak už jsme převážně bránili, i když jsme se také občas dostali před branku soupeře. Kohoutovicím se ale gól nepodařilo vstřelit, protože naše obrana byla pozorná. Především za první poločas si odvážíme první tři jarní body.