17. 4. 2016 SK Huhtamaki Okříšky - TJ Rakovec Kotvrdovice

publikováno 20.04.2016 (aktualizováno 16.08.2016)

0:5 (0:2)

Sestava: Křivánková - Dočekalová, Matyášová, Valentová, Večeřová - Nahodilová, Blažková (74. Valíková), Hnízdilová (46. Neumanová), Bendová (79. Papírníková) - Dohnalová (65. Suchánková), Krejčová

Utkání začalo oboustranně opatrně. V první šanci se ocitla domácí Nahodilová, ale před odkrytou brankou míč minula. Kotvrdovice udeřily na konci první čtvrthodiny, kdy se nejprve po rohu a pak po chybě Valentové ujali dvoubrankového náskoku. A když v první půli neproměnily ještě další 2 šance, šlo se do kabin za stavu 0:2.
Do druhé půle nastoupily Okříšky aktivně a v první desetiminutovce si vypracovaly dvě stoprocentní šance, které zůstaly nevyužity. To hostující tým byl v koncovce přesnější. Po brejkových situacích se do 70. minuty trefil ještě třikrát a rozhodl tak o osudu utkání.