publikováno 30.04.2016 (aktualizováno 16.08.2016)

4:2 (1:0)

Góly: Dohnalová, Krejčová 2x, Nahodilová

Sestava: Suchánková - Dočekalová, Krejčová, Matyášová, Večeřová - Dohnalová, Blažková (80. Valíková), Bendová, Neumanová - Nahodilová (46. Křivánková), Valentová

Do utkání vstoupila domácí děvčata výborně. Od začátku svého soupeře přehrávala a vytvářela si i šance. V první se ocitla Dohnalová již ve 3. minutě, ale tasovickou brankářku překonat nedokázala. Jediný gól v první půlce padl po chybě hostující obrany ve 26. minutě, když Nahodilová vypíchla těsně míč brankařce a do prázdné brány skórovala. Ke konci poločasu ještě Blažková trefila tyč a při třech závanech po přímácích domácí nestačili dotlačit míč za čáru.

Do druhé poloviny vstoupily Tasovice zlepšeným výkonem, ale pozorně hrající Okříšky je k ničemu nepustily. V 65. minutě se po rohu ve vápně nejlépe zorientovala Krejčová a bylo to 2:0. Hosté jakoby na chvíli vypadli ze hry a toho využila Dohnalová, která z dálky překvapila hostující golmanku. Za 2 minuty to bylo již o 4 branky, kdy se opět po rohu prosadila Krejčová. Hostující tým v závěru korigoval výsledek dvěma trefami po samostatných únicích, ale to nic nezměnilo na zaslouženém vítězství Okříšek.