publikováno 15.08.2016

3:2 (3:0)

Góly: Dohnalová, Krejčová

Sestava: Křivánková - Kučerová, Krejčová, Matyášová, Večeřová - Dočekalová, Valentová, Dohnalová, Nahodilová - Suchánková, Horváthová

Na dohrávané utkání zajížděly Okříšky na půdu Heršpic. Domácí tým posílen o několik hráček A a B mužstva byl od začátku lepší a v 9. minutě se poprvé prosadila Novotná. Okříšky se soustředili na obranu, ale i tak si brněnské hráčky dokázaly vytvořit několik dobrých šancí a až do závěru poločasu je držela na uzdě hostující Křivánková. Okříšská děvčata totálně nezvládla konec poločasu a Novotná s Ondřejkovou stanovili poločasový výsledek 3:0.
Do druhé půlky domácí provedly několik změn. Hostující tým se dostal do hry hned na začátku poločasu, když Krejčová vystihla malou domů a bylo sníženo. Za 2 minuty těsně minula branku Dohnalová a po následném rohu předvedla domácí brankařka skvělý zákrok proti dorážce Valentové. V 66. minutě nevinná akce Okříšek skončila gólem, když Dohnalová prostřelila z úhlu domácí golmanku. Hostující tým byl v této fázi utkání lepší, ale dobře vyhlížející kombinace už do konce k žádné velké šanci nevedly. Brněnský tým si pak už závěr pohlídal a z posledního utkání sezóny odešel šťastnější.